administrator

  Zagraj CashFlow w biurze naszego klubu na Kłopot !

więcej


Spotkanie przy grze CashFlow jest wysoce merytorycznym spotkaniem w trochę luźniejszej atmosferze. Działając w duchu zasady Krasickiego: „Uczyć bawiąc” podczas grania w planszówkę, dowiesz się o trzech sprawdzonych sposobach na zarabianie pieniędzy - bez zamiany na nie swojego cennego czasu. Ponadto nauczysz się dostrzegać okazji. Gra CashFlow jest symulacją rzeczywistych działań, a co z tym idzie metodą wielce skuteczną (zapamiętujemy około 90%) w nabywaniu nowych umiejętności.

 

Zdobycie nowych, wspierających przekonań i kompetencji dotyczących pomnażania bogactwa i co najważniejsze ZYSKIWANIA WIĘCEJ WOLNEGO CZASU, pozwoli Ci efektywniej zarabiać pieniądze, a co za tym idzie spędzać więcej czasu z najbliższymi, być może swoim partnerem lub dziećmi. I to nie koniecznie przed telewizorem, ale robiąc ekstra rzeczy: budując zamki, uprawiając sport, a może jeśli wolisz zwiedzając świat :)

 

Do gry zaprasza nas członek, Klub Inteligencji Finansowej, a spotkanie odbędzie się w biurze Klubu Integracji Europejskiej przy ulicy Kłopot 4.

 

więcej

 

środa 13 lutego, godzina 17.30 – 21.30

biuro Klubu Integracji Europejskiej

ul. Kłopot 4 lokal 134

 

Bilety w cenie 40 złotych można zakupić online do 12 lutego.

 

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu