administrator
12 października

Jesienne Metamorfozy  Gwiazd
klub sponsorem wyjątkowego pokazu mody

Pokaz mody był inny niż zwykle, bo w roli modelek w hotelu Mazurkas w podwarszawskim Ożarowie wystąpiły polskie aktorki, gwiazdy dużego i małego ekranu. Zastąpiły one zawodowe modelki o figurze zestandaryzowanej i opisanej zapewne w jakiejś normie, poruszające się w równie zestandaryzowany, właściwy zawodowym modelkom sposób. Bo tu o różnicy decydował też gest, ruch czy nieco inny krok. 


Zaprezentowały one kreacje Szymańska Fashion i Shimka (to dwa wcielenia poznańskiej projektantki Katarzyny Szymańskiej). Propozycje dla tych bardzo młodych i dla dojrzałych już kobiet. Na wybiegu pojawiły się Bożena Dykiel, Tatiana Sosna-Sarno, Barbara Kurdej-Szatan, Magdalena Waligórska, Małgorzata Potocka, Olga Borys, Sylwia Wysocka, Olga Kalicka, a także piosenkarka Izabela Trojanowska. A przygotowaniem ich do występu zajęli się fryzjerzy i styliści z Metamorfoza Day Spa. Efektownym dodatkiem do tych kreacji były torebki z logo Wittchen, dodatkiem nieraz znacznych rozmiarów, bo dziś często musi zmieścić się tam także laptop. Ale były też trzymane pod pachą maleńkie kopertówki.

 

W kreacji Katarzyny Szymańskiej wystąpiła również Laura Łącz, która wieczór w hotelu Mazurkas poprowadziła, a także była jednym z organizatorów, wspólnie z White Ink Studio.

 

Atrakcji było więcej, bo jeszcze występ obdarzonej świetnym głosem operowej śpiewaczki Alicji Węgorzewskiej i bardzo udany, porywający wręcz recital Danuty Błażejczyk, która wystąpiła razem z córką Karoliną.

 

Efektowne dekoracje dla pokazu mody i koncertu stanowiły ustawione na scenie szklane manekiny Katarzyny Czajka, a w foyer można było zobaczyć doskonałe akty jej syna, fotografa Michała Czajka. Stanął tam też jeden z modeli Audi z salonu Szewczyk Auto.

 

Dodajmy jeszcze, że gości przywitali gospodarze, Andrzej Bartkowski i jego imiennik Andrzej Hulewicz, którzy stworzyli wszystko to, co działa pod nazwą Mazurkas. A Andrzej Bartkowski, o czym mogliśmy się przekonać, umie o tym opowiedzieć… wierszem. W tym roku, przypomnijmy to raz jeszcze, hotel, centrum konferencyjne i inne firmy działające pod tą marką otrzymały od Europejskiego Forum Przedsiębiorczości Perłę EuroTurystyki.

 

A podczas przerwy goście zostali zaproszeni na koktajl, a klubowiczów potraktowano jako gości specjalnych  i zaproszono do sali VIP, gdzie na ich oczach smażono pyszne krewetki i kalmary. Tak, jak to już przyjęło się w zwyczaju, odbyła się loteria wizytówkowa, podczas której można było wygrać sporo atrakcyjnych nagród. Można też było kupić losy loterii fantowej. Wśród nagród były między innymi vouchery od Metamorfoza Day SpaKsiążka „Zasady Canfielda” od Invest Success, jej autor odwiedzi niedługo na ich zaproszenie Polskę i będzie to pierwsza jego wizyta w naszym kraju. I książka Małgorzaty Puczyłowskiej „Być dzieckiem legendy”, można było też od razu zdobyć autograf autorki (jedną z jej bohaterek jest Laura Łącz, ).

 

Nie zabrakło znanych twarzy nie tylko na scenie (dołączyły one potem do gości), ale i wśród widowni. Uwagę zwracała świetnie bawiąca się prof. Joanna Seneszyn. I klubowiczów, zaproszeni byli wszyscy, a spore grono z tego zaproszenia skorzystało.

 

Resztę widać na zamieszczonych w galerii zdjęciach, w dużym formacie można je zaś obejrzeć i jeśli chcemy także pobrać z dysku Google’a, stąd (kliknij). Obejrzyjcie też koniecznie zamieszczoną na YouTube filmową relację z wydarzenia przygotowaną przez Fashion Film (relacja wideo ponad galerią).

 

 

Co do klubowych akcentów, to w roli sponsora wystąpili oprócz nas i gospodarzy, MCC Mazurkas Centre & Hotel (sponsor główny), także Szewczyk Auto oraz Metamorfoza Day Spa i Invest Success. Nasi klubowicze to też Dorum Art Katarzyny Czajka oraz Galeria Czajka jej syna Michała. I współorganizator, Laura Łącz i jej agencja. 

 

 

2013-10-12 Jesienne Metamorfozy  Gwiazd
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
relacje wideo
galeria zdjęć