administrator

Grono naszych klubowiczów powiększyło się o serwis internetowy Jami-Jami.pl, który jest spółką celową powołaną na rzecz uruchomienia projektu o tej samej nazwie. Projekt powstał dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w ramach działań 8.1. Założyciel portalu stworzył takie miejsce w sieci, gdzie miłośnicy jedzenia z łatwością wyszukają restaurację według własnych preferencji smakowych, mając z góry założony budżet. Jami-Jami.pl to również aplikacja mobilna, która pobrana na urządzenie mobilne (smarfon, tablet), poinformuje o preferowanym miejscu, by zaspokoić Wasz apetyt. 

Wśród tych, którzy odbiorą klubowy certyfikat podczas marcowej kolacji biznesowej w Arco jest Dorothy Studio Fryzur i Kolorów Doroty Wodzińskiej. Do korzystania ze swoich usług salon zaprasza zarówno kobiety, jak i mężczyzn. 

Nasz nowy klubowicz, Varsovia Capital S.A. to specjaliści od pozyskiwania funduszy na inwestycje, zarówno europejskich, jak i krajowych. Jeśli idzie o fundusze europejskie, to mają aż 90% skuteczność! Mają się więc czym pochwalić. Świadczą też kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowej, kadr i marketingu. O tym wszystkim przeczytacie w załmieszczczonej prezentacji i na ich firmowej stronie.

Wśród nowych członków klubu, którzy podczas naszego styczniowego spotkania w Mazurkasie odbiorą klubowy certyfikat jest „AESTHETICA”, prywatna klinika stomatologii i medycyny estetycznej. Jej twórczyni, Mariola Sztogryn łączy jak wiemy wiedzę i doświadczenie z obu tych dziedzin. Poprosiliśmy ją, aby opowiedziała nam więcej o sobie i swojej klinice. 

   1 2 3 4 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl