administrator
zgłoszenia do 18 lutego

Warszawa od kuchni, wystartowała IV edycja konkursu!
klub po raz kolejny partnerem organizatorów konkursu

Wystartowała czwarta już edycja konkursu o nagrodę Złotego Widelca, sztandarowego projektu Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. Chodzi o wskazanie mieszkańcom stolicy oraz turystom najlepszych warszawskich restauracji. Po raz kolejny jesteśmy partnerem organizatorów konkursu, a magazyn przedsiębiorcy@eu został jednym z jego patronów medialnych.


Warszawa od kuchniByłoby zatem niezrozumiałe, aby patronatu nad konkursem nie objął prezydent miasta, Hanna Gronkiewicz-Waltz, a także marszałek mazowiecki Adam Struzik i wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski. Jednym z celów konkursu jest promowanie specyficznej warszawskiej kuchni, wręcz wskazanie, co nią właściwie jest i wyróżniających ją potraw. Innym, pokazanie całej różnorodności warszawskiej gastronomii, prezentującej kuchnie z całego świata. Te dwa tak różne cele udaje się organizatorom w praktyce godzić, widać to po listach laureatów. Liczyć się będzie przede wszystkim smak, wygląd i jakość podania dań, punkty będą też przyznawane za znajomość języków obcych przez obsługę, umiejętność doradzenia klientowi oraz wystrój i klimat lokalu. Dodatkowo premiowane będą dania specjalne oraz obecność w menu dań kuchni warszawskiej.

 

Oceny dokonywać będą razem z ekspertami izby, także ludzie znani z mediów, dziennikarze, ludzie kultury i politycy, jak również blogerzy. 

Wśród laureatów poprzednich edycji konkursu byli też nasi klubowicze, liczymy zatem, że tak będzie również tym razem. Zachęcamy do udziału w konkursie!

 

Zasady uczestnictwa są proste, należy dokonać zgłoszenia (koszt niewygórowany: 400 złotych) – jest na to czas do 18 lutego – i czekać na wizytę jurorów. Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu oraz bon konsumpcyjny (to, do czego służy, wyjaśnione jest w regulaminie). Każdy z nas może też zasługującą na Złoty Widelec restauracje polecić, pisząc na adres biuro@warszawaodkuchni.pl i wtedy organizatorzy zaproponują jej udział w konkursie.

 

formularz zgłoszeniowy,

 

regulamin konkursu,

 

bon konsumpcyjny.

 

 

 

więcej: www.warszawaodkuchni.pl 

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu