administrator

więcej


Już po raz siódmy wręczyliśmy Perłę Euroturystyki, której tegorocznym laureatem została Columna  Medica. Na Rancho pod Bocianem, jak co roku, przyjechało ponad tysiąc gości, przedsiębiorców z rodzinami, bo nasza gala ma charakter rodzinnego pikniku.

 

Perłę EuroTurystyki przyznajemy od 2012 roku hotelom, ośrodkom medycyny uzdrowiskowej, oraz wellness&spa za wyjątkową ofertę promującą i wykorzystującą w swojej działalności walory turystyczne polskich regionów. Ofertę, której wszystkie elementy wzajemnie się uzupełniają i są wizytówką naszego kraju dla polskich jak i zagranicznych turystów. Obiekty oceniane są za swoją działalność kulturalną, społeczną, za wyjątkowość architektury i innowacyjność. Oceniane jest również szerokie zaplecze rekreacyjne i świadczenie usług na najwyższym poziomie. W tym roku nagrodziliśmy klinikę rehabilitacyjną.

 

Uzasadnienie przyznania Perły EuroTurystyki 2017

 

„Columna Medica otrzymuje tytuł Perły EuroTurystyki za stworzenie luksusowej i bardzo nowoczesnej kliniki rehabilitacyjnej, specjalizują­cej się w nieinwazyjnym leczeniu kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej. Wyróżnia ją indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta, za­pewniając regenerację kompletną począwszy od rehabilitacji po odchudzanie, medycynę estetyczną i kosmetologię. Atuty Columny Medica to wykwalifikowana kadra, najwyższej klasy sprzęt medyczny, czterogwiazdkowy hotel położony w otulinie 100-letniego lasu sosnowego, restauracja bazująca na świeżych, ekologicznych produktach, sale do Funkcjonalnego Treningu Medycznego, a także zajęć, takich jak: Szkoła Zdrowych Pleców, Pilates i joga oraz luksusowa strefa Wellness&Spa”.

 

Perła EuroTurystyki 2017 dla Columna Medica!

 

Statuetkę laureatom osobiście wręczyli prezesi Barbara Jończyk i Krzysztof Jończyk.

 

A po części oficjalnej na naszych gości czekały liczne atrakcje, które przygotowaliśmy razem z Rancho pod Bocianem, które przypomnijmy, było pierwszym laureatem naszej nagrody. Na śmiałków czekał park linowy, czyli prawdziwy małpi most rozwieszony nad wodą, można się było zmierzyć ze ścianką wspinaczkową, przejechać quadem, czy popływać łódką lub kajakiem. Dzieci mogły pobawić się na wielkim dmuchańcu, poskakać na batucie, było też oczywiście malowanie buziek. Te starsze mierzyły się odważnie ze ścianą wspinaczkową bądź małpim mostem.

 

Małpi most

 

A wszystkich, dorosłych i dzieci, tradycyjnie zaprosiliśmy do udziału w turnieju minigolfa o Puchar Zarządu Klubu, bo to zabawa dla wszystkich, której zasad można nauczyć się w kilka minut. Przed przystąpieniem do pucharowych zmagań można było poćwiczyć na oślej łączce na wydzielonych w tym celu kilku dołkach. Zresztą zawodowcy też ćwiczą i nie ma się czego wstydzić. A było warto, bo do wygrania prócz pucharów, był także prawdziwy diament i inne cenne nagrody.

 

W turnieju minigolfa o Puchar Zarządu Klubu limitu wieku nie było

 

Był też pokaz możliwości motocykli crossowych w wykonaniu Freestyle Motocross. W części artystycznej zobaczyliśmy za to na początek występ tancerzy z zespołu Warszawianka oraz na zakończenie efektowny występ Patman Crew, finalistów programu „Mam Talent!”. Na zdjęciach nie wypadło to efektownie (wręcz nie mogło), trzeba to było zobaczyć w rzeczywistości! Dodam jeszcze, że zarówno część oficjalną, jak i artystyczną gali poprowadziła znana choćby z serialu „Klan”, lubiana przez wszystkich (i niezstąpiona w tej roli) Laura Łącz.

 

Patman Crew na Fix & Print VII Letniej Gali Przedsiębiorców

 

Nikt też na pewno z Rancho pod Bocianem nie wyjechał głodny, a jeśli ktoś postanowił w ciągu lata zrzucić parę kilogramów, pewnie będzie mu teraz nawet trudniej to postanowienie zrealizować. Dominowały oczywiście potrawy z grilla, karkówka, golonka, kiełbasy i kaszanka, a także pieczone ziemniaki. Były pyszne placki ziemniaczane, bigos, różne sałatki a dla dzieci popcorn oraz uwielbiana przez nich wata cukrowa. A dla tych, którzy nie musieli po gali usiąść za kierownicą, czekało dobrze schłodzone piwo z beczki!

 

Królowały oczywiście dania z grilla...

 

Warto było przejść się po części wystawienniczej, gdzie prezentowali się nasi sponsorzy, poznać ich ofertę, dokonać zakupów bądź na miejscu skorzystać z ich usług. I koniecznie zostawić swoją wizytówkę bądź wziąć udział w konkursie, by wygrać różne cenne nagrody!

 

Widok z góry na część wystawienniczą i ściankę wspinaczkową

 

Jak zawsze nasza gala miała też wymiar charytatywny. Tym razem wsparliśmy Fundację Spełnionych Marzeń, która pomaga dzieciom walczącym z chorobą nowotworową przejść przez trudny okres leczenia, rehabilitacji i powrotu do normalnego życia. Organizuje dla nich turnusy rehabilitacyjne, ale i stara się o to, by na ich twarze powrócił uśmiech, przekonując je, że ich choroba jest czymś, z czym da się wygrać. Ich sztandarowym przedsięwzięciem jest organizowana co dwa lata Onko-Olimpiada, której jako klub od samego początku patronujemy. Wesprzeć ich można było kupując na przykład losy loterii fantowej, wśród których nie było losów pustych, a dodatkowo można był wygrać prawdziwy diament!

 

Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń, wręcza diament zwycięzcy fantowej loterii charytatywnej

 

Diament i wiele cennych nagród można też było wygrać w loterii wizytówkowej, której losowanie było ostatnim punktem programu gali.

 

Barbara Jończyk i Krzysztof Jończykwręczają puchar zwycięzcy Turnieju Minigolfa o Puchar Zarządu Klubu

 

Osobno, w strefie VIP ugościliśmy sponsorów gali oraz naszych klubowiczów z członkostwem Diamentowym i Premium.

 

Wśród wielu atrakcji była też przejażdzka quadem

 

W tym roku na szczęście dopisała nam pogoda. Spośród wszystkich siedmiu już gal, które zorganizowaliśmy, tylko raz nam się nie poszczęściło. W zeszłym roku, kiedy to znaleźliśmy się w epicentrum nawałnicy. Tym razem, po raz kolejny udało się i mimo wcześniejszych zapowiedzi deszcz nie spadł. A dokładniej spadł, ale już wieczorem, po gali!

 

zapełniony samochodami uczestników gali parking na Rancho

 

Do zobaczenia za rok!

 

 

Zapraszamy też do obejrzenia zamieszczonej obok galerii zdjęć. Zdjęcia w dużym formacie można natomiast pobrać stąd.

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć