administrator

  poranna kawa z ekspertem

więcej


Już 11 września, zapraszamy na poranna kawę z ekspertem. Będą dwa tematy. Najpierw porozmawiamy o roli przywództwa w rozwoju organizacji. Naszym ekspertem będzie tu Andrzej Cichocki, wiceprezes zarządu KLG S.A. Doświadczony menadżer (w przeszłości między innymi członek zarządu AXA), trener biznesu, a także wykładowca i publicysta, którego artykuły ukazywały się na łamach między innymi Pulsu Biznesu, Brief czy Businessman Today. Obecny będzie też prezes zarządu KLG S.A. Paweł Wnętrzak, którego przedstawi prezes PNSA, Elżbieta Pełka, nasz diamentowy członek. A potem porozmawiamy o tym, jak na warszawskim rynku nieruchomości znaleźć okazję poniżej ceny rynkowej i jak unikać tego, co tak naprawdę okazją nie jest. Doradzą nam Bartłomiej Rogalski i Marcin Kazimierczuk, doświadczeni rynkowi praktycy, w przeszłości współpracownicy deweloperów i pośredników na rynku nieruchomości.  

 

Spotkamy się z nimi w restauracji SAN THAI na Próżnej, prawdziwej tajskiej restauracji, w której pracują kucharze z Tajlandii. Przygotują oni dla nas pyszne tajskie śniadanie!

 

wtorek 11 września, godzina 9.30

Restauracja SAN THAI,

ul. Próżna 10, gdzie to jest

 

Udział dla członków klubu jest bezpłatny, dla osób spoza klubu odpłatność wynosi 150 złotych od osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności: rsvp@kie.biz.pl.

kliknij, by pobrać w pdf

kliknij, by pobrać w pdf

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu