administrator

Dla członków klubu udział za darmo !

więcej

Na spotkanie w Different Restaurant, Restauracji (w której jada się) w ciemności zapraszamy razem z dwoma członkami naszego klubu, Viccan oraz LetUsGrow. Zaczniemy od networkingu, światło zgaśnie dopiero później (inaczej byłoby to trudne). Potem ciepła kolacja, której nie będziemy smakować wzrokiem, a jedynie kubeczkami smakowymi. Podobno niesamowite przeżycie (niby można spróbować nawet w domowych warunkach, ale mało kto ma odwagę). A potem prezentacje naszych członków, bo my prezentować się nie musimy (nas przecież znacie). I jeszcze wykład eksperta o dywersyfikacji kosztów na koniec roku, czyli coś bardzo na czasie. I kolejna część networkingu, tym razem połączona z degustacją alkoholi. 


Spotykamy się już w najbliższym poniedziałek o 17.30, w wieżowcu Millennium Plaza w Alejach Jerozolimskich, tuż obok ronda Zawiszy w Different Restaurant na drugiej kondygnacji (właśnie dwójkę należy wcisnąć w windzie), tuż obok Niewidzialnej Wystawy, mamy nadzieję, że jakoś traficie!

 

agenda spotkania

 

17.30 networking

 

18.30 trzydaniowa kolacja (przystawka, danie główne na ciepło plus deser)

 

19.00 prezentacja Viccan, „Twój Partner w Biznesie”

 

19.30 prezentacja LetUsGrow

 

20.00 wykład eksperta „Dywersyfikacja kosztów firmy na koniec roku”

 

20.30 networking połączony z degustacją alkoholi

 

21.00 zakończenie spotkania

 

Wieżowiec Millennium Plaza, Aleje Jerozolimskie 123a

Different Restaurant, druga kondygnacja, czyli 1 piętro

 

Udział dla członków klubu jest bezpłatny, dla osób spoza klubu opłata wynosi 70 złotych. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności rsvp@kie.biz.pl (z dopiskiem „networking”). 

 

organizatorzy i ich partnerzy 

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu