administrator

  klubowy wyjazd integracyjno-szkoleniowy

więcej


Zapraszamy na ten wyjazd jako jego współorganizatorzy. Do gorącej Hurgady jedzie z nami prezes Barbara Jończyk, są już klubowicze, którzy się zdecydowali, ale namawiamy wszystkich pozostałych! Będziemy się szkolić (z Robertem Oskwarkiem oduczymy się narzekania!) i będziemy się integrować. Także na plaży! Jeśli się teraz zdecydujecie, to cena już nie wzrośnie (w tej części, która zależy od biura podróży, które organizuje część pobytową oraz przelot) i dlatego nie należy odkładać decyzji w tej sprawie. Liczba miejsc, o czym uprzedzamy, też jest ograniczona!

 

Szkoleniowcy:

 

Robert Oskwarek, z którym ten wyjazd organizujemy, oduczy nas narzekania, pomoże nabrać dystansu do siebie i codziennych wyzwań, aby po powrocie móc działać skuteczniej i z lepszą energią. By ten tydzień ulgi od codziennej rutyny obowiązków stał się dla nas początkiem nowego podejścia do życia!

 

Krzysztof Pilch poprowadzi warsztaty „Inwestycje dla Równowagi”, ucząc, jak zbudować bezpieczeństwo i wolność finansową z zachowaniem równowagi w życiu. Każdy uczestnik warsztatów odbędzie też z nim półtoragodzinny indywidualny mentoring finansowy, którego celem osobistego planu finansowego.

 

Bartek Ślazyk poprowadzi praktyczne warsztaty sprzedażowe, ucząc sprzedaży przez telefon, przełamując obawy przed dzwonieniem, poznając technikę rozmowy z nieznajomymi osobami i pokonywania ich obiekcji. A także użycia do tego celu mailingu oraz mediów społecznościowych. A podczas indywidualnych konsultacji otrzyma konkretny plan dalszych działań, gwarantujący zwiększenie sprzedaży.

 

A Robert Sienczewski, którego tu przedstawiać nie trzeba przedstawiać, udzieli nam praktycznych porad z zakresu networkingu i budowania marki osobistej.

 

Podczas wyjazdu opiekować się będzie nami renomowane biuro podróży TUI, a aktualna cena 3.500 złotych brutto oprócz szkolenia obejmuje koszt pobytu wraz z wyżywieniem (all inclusive), przelot i ubezpieczenie. Cena wyliczona jest dla miejsca w pokoju dwuosobowym, w przypadku pokoju jednoosobowego dopłata wynosi 300 złotych.

 

Cena aktualna jest na tę chwilę, jeśli dokonamy rezerwacji i jeśli wpłacimy zadatek w wysokości 30 proc. już się nie zmieni (w innym przypadku może wzrosnąć proporcjonalnie do wzrostu cen w biurze podróży). Pozostałą część opłaty za wyjazd należy wpłacić do 20 stycznia.

 

Rezerwacji należy dokonać przez formularz online na stronie firmy Roberta Oskwarka Korzenie Sukcesu: 

 

www.korzeniesukcesu.pl/index.php/kalendarium/123-akademia-biznesu-pod-palmami   

 

Masz pytania, dzwoń: 796 731 688!

 

***

 

Robert Oskwarek - twórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, od ponad dwudziestu lat przedsiębiorca, inwestor, a przede wszystkim trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Występował na dziesiątkach gal, konferencji, warsztatów i szkoleń w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wieloma polskimi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. W ich trakcie opowiadał o wszystkim, co ma wartość dla słuchacza, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro, przez zmianę codziennych nawyków. Uczy nas obsługi własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.

 

Bartek Ślazyk - praktyk sprzedaży z dużymi sukcesami, ponad 5.500 osób zaproszonych na płatne na spotkania biznesowe, bezpłatnych nie liczy. Podpisywał kontrakty (branża reklamowa) z takimi firmami jak: Coca-Cola, Pepsico, Unilever, Kraft Jacobs, Winiary i wieloma innymi. Pozyskał, w ciągu pół roku, większości wrocławskiego budowlanego rynku hurtowego i kontraktu z jedną z czołowych firm budowlanych w Europie. Zdobywał rynki dla czołowej firmy z branży dodatków spożywczych, pomagając budować ją od zera. Twórca i koordynator krajowy czołowej organizacji kontaktów biznesowych w Polsce, Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP, w ramach którego zorganizował ponad 250 eventów biznesowych. Broker Roku Zielony Polska Waluta Lokalna. Jednocześnie jako trener, szkoli wielu handlowców i właścicieli firm, osiągając wspaniałe wyniki wzrostu skuteczności od 30 do 700%. Zwolennikiem konkretnych działań, a nie teoretyzowania. Współpracuje z licznymi mediami, udzielając wywiadów i pisząc artykuły ("Radio RAM, "Nowa Sprzedaż", "Dziennik Polski", "Nasz Głos Poznański", "Kapitał Dolnego Śląska" i kilka innych). Występował na scenie obok takich sław, jak Robert Cialdini, Mateusz Grzesiak, Generał Roman Polko i wielu innych.

 

Krzysztof Pilch - inwestor, trener i mentor Finansowy. Absolwent studiów MBA i prestiżowego cyklu szkoleń Quantum Leap T. HarvaEkera. Poprzez jednodniowe warsztaty oraz indywidualny mentoring, daje szansę wypracować bezpieczeństwo i wolność finansową z zachowaniem równowagi w życiu. W swoim życiu wykorzystuje zasady, których naucza. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, iż w ciągu siedmiu lat osiągnął stan wolności finansowej. Właściciel firmy i prezes zarządu oraz współwłaściciel firmy Stolgraf Plus. Menedżer w branży finansowej. Jest mentorem wielu przedsiębiorców. Wspiera ich w rozwoju własnego biznesu, motywuje do działania, określa kluczowe obszary do pracy i wskaźniki efektywności. Posiada rozległą bazę kontaktów biznesowych i umie z nich robić użytek, kojarząc ze sobą przedsiębiorców, którzy wzajemnie mogą sobie pomóc. Jest inwestorem i właścicielem kilku nieruchomości oraz gruntów w Świdnicy i w województwie dolnośląskim, plany oszczędnościowo-inwestycyjne posiada cała jego rodzina, wliczając w to także dzieci. Jako specjalista ds. inteligencji finansowej, pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do sukcesu życiowego i finansowego.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu