administrator
26 lutego

Ganienie i chwalenie pracowników
poranna kawa z ekspertem

więcej


Naszym ekspertem był dr Dariusz Tarczyński, którego znamy przede wszystkim jako oryginalnej metody analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi, założyciela i dyrektora Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości, ale tym razem poznaliśmy go jako psychologa biznesu, bo i w tej roli jest też bardzo ceniony. O ganieniu, choć pojawiło się w temacie, nie było wcale mowy. Za to dużo o chwaleniu. O tym, że powinno mieć ono publiczny charakter i nie musi się wcale wiązać z premią czy podwyżka, może być nagrodą sama w sobie. Dla wielu pracowników, może nawet wszystkich, nie mniej cenną. Było też o wciąganiu pracowników w podejmowanie decyzji. Bo często to pracownicy wiedza lepiej, jak wykonać daną pracę. Dlatego właśnie, ze względu na ich kompetencje, ich zatrudniamy! Szef wcale nie musi wiedzieć wszystkiego, ważne, by umiał dobrać sobie zespół. Może się zdarzyć, że pomysł pracownika będzie dokładnie taki jak nasz – iw tedy też należy go pochwalić. Bo raz, że wcale o tym nie wiedział, a dwa, czy to samo w sobie nie jest pewna nagrodą? Tym razem dla nas. Dodać trzeba, że wystąpienie naszego eksperta nie miało charakteru wykładu, ale było punktem wyjścia do gorącej dyskusji.

 

Podczas spotkania wręczyliśmy też klubowy certyfikat nowemu członkowi, firmie Luxury Holiday Sp. z o.o. Wkrótce napiszemy o nich więcej!

 

A na koniec zaprosiliśmy na lunch, lunch w japońskim stylu (były pałeczki!). Naprawdę smaczny i warto tu wpaść na co dzień, ale prawdziwe szaleństwo zaczyna się tu wieczorem, właśnie przy tych stołach, przy których siedzieliśmy. Benihana to jedyna w Polsce japońska restauracja teppanyaki, a to oznacza prawdziwy kulinarny show na żywo. Jeśli nie jeszcze nie widzieliście, to musicie przyjść, zobaczyć i oczywiście spróbować!

 

Restauracja Benihana 

www.benihanapoland.com

 

ul. Twarda 4 (Cosmopolitan, patio)

wtorek – czwartek 12.00 – 22.00

piątek 12.00 – 23.00

sobota 13.00 – 23.00

niedziela 13.0 – 22.00Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć