administrator

  zaproszenie na spotkanie klubowe

więcej


Na pierwszej w tym roku porannej kawie z ekspertem spotkamy się w japońskiej restauracji BENIHANA w patio wieżowca Cosmopolitan przy Twardej, by porozmawiać o tym, jak skutecznie motywować pracowników do wydajniejszej pracy, bo podwyżki i premie to nie jedyny sposób. Naszym ekspertem będzie dr Dariusz Tarczyński, którego znamy przede wszystkim jako oryginalnej metody analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi, ale tym razem poznamy go jako psychologa biznesu, bo i w tej roli jest też bardzo ceniony, występuje jako ekspert w telewizji, jest pomysłodawcą, realizatorem i prowadzącym cyklu programów „Business menu – Biznesmeni” w TV Polsat Biznes.

 

Zapraszamy też do wzięcia udziału w klubowym Business Mixerze i ze względu na porę, raczej lunch niż śniadanie przygotowane przez restaurację. A że jest to restauracja japońska, będzie to też lunch w japońskim stylu.

 

wtorek 26 lutego, godzina 10.30

restauracja BENIHANA, ul. Twarda 4

gdzie to jest (w patio wieżowca)

 

Udział w spotkaniu jest dla członków klubu bezpłatny (dla osób spoza klubu odpłatność wynosi 150 złotych), ze względów organizacyjnych niezbędne jest potwierdzenie obecności rsvp@kie.biz.pl bądź telefonicznie 603 333 711.

kliknij, by powiększyć 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu