administrator

  patronat medialny  magazynu przedsiębiorcy@eu

więcej


Przedsiębiorcze kobiety spotkają się w przeddzień Święta Kobiet w Centrum Kreatywności Targowa na warszawskiej Pradze. Zaprasza je Studenckie Forum Business Centre Club. Jak wyjaśniają organizatorki, spotkanie to nie mogłoby odbyć się w innym dniu niż 7 marca, tuż przed Dniem Kobiet. Czas uczcić Nasze święto WSPÓLNIE. To idealny moment, aby oderwać się od codziennych obowiązków i skupić swoją uwagę na SOBIE, a każda z Nas wie, że nic tak nie uszczęśliwia kobiety jak ogromna dawka informacji o makijażu i pielęgnacji prosto od najlepszych specjalistów tej dziedziny. Intencja jest więc taka, dla tych, którzy się nie domyślili, że 7 marca przedsiębiorcze kobiety spotkać się chcą w swoim gronie, a 8 marca oczekują hołdów od przedsiębiorczych mężczyzn, kolacji ze świecami, prezentów itd.

 

Swoim patronatem medialnym objął to wydarzenie magazyn przedsiębiorcy@eu.

 

Na Targowej obędą się inspirujące prelekcje, które poprowadzą:

 

Ilona Joanna Adamska- właścicielka Law Business Quality oraz Imperium Kobiet

 

Dorota Lange – założycielka firmy MAKE UP ACADEMY BY LANGE wraz z Magdaleną Sadłowską – coach i trener biznesu. Wspólnie prowadzą kanał na YouTubie o nazwie Happy40.

 

W trakcie wydarzenia uczestniczki będą mogły wziąć też udział w warsztatach:

 

Izabella Wiśniewska, Event & Makeup Manager Annabelle Minerals poprowadzi warsztat profesjonalnego makijażu biznesowego dla 30 osób

 

a równolegle

 

Ewa Waszczuk- znana instruktorka tańca zabierze uczestniczki swoich warsztatów prosto na Dominikanę, gdzie będą mogli poznać podstawy bachaty (w wersji solo, bez mężczyzn).

 

Jeszcze jedną atrakcją będzie pokaz mody projektantki Edyty Uss Mazewskiej.

 

więcej

 

czwartek 7 marca, godzina 17:00

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56, gdzie to jest

 

Bilety na wydarzenie są do zakupienia online, pojedynczy kosztuje 20, a podwójny 30 złotych.

 

 

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu