administrator

  Zaproszenie dla Członków Klubu

więcej


Już 15 marca zapraszamy na pierwsze w tym roku na kojarzenie ofert gospodarczych. Tak, jak poprzednio spotkamy się w restauracji WARS przy Dworcu Zachodnim. Organizowane dwa razy do roku kojarzenia ofert gospodarczych mają stałe miejsce w naszym klubowym kalendarzu. Służą temu, by umożliwić naszym członkom zaprezentowanie oferty ich firm, pomóc nawiązać współpracę i lepiej poznać się wzajemnie. A na koniec zaprosimy na bankiet przygotowany przez restaurację i do rozmów w kuluarach, bo taka mniej oficjalna atmosfera sprzyja zarówno nawiązywaniu kontaktów biznesowych, jak i tych towarzyskich.

 

Agenda spotkania:

 

18:30 powitalna kawa i rejestracja (odbiór identyfikatorów),

19:00 rozpoczęcie spotkania,

19:15 prezentacje firm (każda firma będzie miała na prezentację 3 minuty),

około 20.30 (po zakończeniu prezentacji), zapraszamy na poczęstunek.


Uwaga: jest możliwość zrobienia prezentacji multimedialnej - udostępniamy projektor i ekran, dajemy też nieco więcej czasu, bo 5 minut - wiąże się to jednak z opłatą w wysokości 500 złotych netto. Ustawienie firmowego roll-upu to koszt 100 złotych netto. 


piątek 15 marca, godzina 18.30

Restauracja WARS, budynek West Station I

Aleje Jerozolimskie 142a, gdzie to jest


Wstęp tylko dla członków klub! Każdą firmę mogą reprezentować maksimum dwie osoby. Nie ma możliwości zaproszenia osób spoza klubu. Ze względów organizacyjnych, niezbędne jest potwierdzenie obecności mailem na adres rsvp@kie.biz.pl lub telefonicznie 603 333 711, najpóźniej do 14 marca!

 

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu