administrator

  zaproszenie na klubowe warsztaty

więcej


Jak sprzedać się w minutę, czyli autoprezentacja w 10 punktach!

 

Przedstawić się w minutę tak, by zainteresować sobą oraz swoją firmą to umiejętność niezwykle cenna podczas networkingu, na szkoleniach i w każdych praktycznie okolicznościach. Jeśli ją posiądziesz, umożliwi Ci ona zdobycie zleceń w sytuacjach, w których Twoja konkurencja będzie bezradna. Tego właśnie będziemy się uczyć podczas warsztatów, które poprowadzi dla nas Robert Oskwarek.

 

1.Skan
2. Interakcja
3. Problem
4. Imię, Nazwisko
5. Rozwiązanie problemu
7. Uwiarygodnienie
8. Kogo szukasz
9. Wezwanie do akcji
10. Imię Nazwisko

 

Ta recepta pomoże Ci tak ułożyć prezentację byś był zawsze dobrze odebrany i zapamiętany. Przećwiczymy to w praktyce! Dowiemy się też (i również poćwiczymy), jak w prosty sposób zjednać sobie słuchaczy.

 

Spotykamy się w noszącej podwójną nazwę restauracji Florian Ogień czy Woda na Chłodnej, u naszego klubowicza, która przygotuje też dla nas pyszny lunch, na który zaprosimy po warsztatach.

 

czwartek 11 kwietnia, godzina 10.00

restauracja Florian Ogień czy Woda

Warszawa, ul. Chłodna 3, gdzie to jest

 

Udział w warsztatach jest dla członków klubu bezpłatny, ze względów organizacyjnych wymaga jednak wcześniejszego potwierdzenia: rsvp@kie.biz.pl (do 10 kwietnia).

 

 

Robert Oskwarek jest przedsiębiorcą od przeszło dwudziestu lat. Nie jest tylko trenerem, choć jest w tym bardzo dobry. Przede wszystkim zajmuje się inwestycjami, sam inwestuje i pomaga swoim klientom. Jako trener jest specjalistą w dziedzinie kształtowania wizerunku, a także wystąpień publicznych. Nacisk stawia na dobrą pracę głosem, jasne formułowanie przekazu, nawiązywanie kontaktu ze słuchaczami i swobodę. Szkolił się u najlepszych praktyków: T. Harv'a Eker'a oraz Kevin'a Hogan'a. A swoje umiejętności, doświadczenia sceniczne i teatralne (bo wcale niedaleko tu do aktorstwa), zdobywał i szlifował u boku takich sław jak Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, czy Robert Korólczyk. Poprowadził już dla nas w zeszłym roku klubowe warsztaty z wystąpień publicznych, a w tym roku oduczył narzekania uczestników klubowego wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego do Egiptu.

 

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu