administrator
23 maja

Klub partnerem merytorycznym !

więcej


Ten Koktajl Kobiet Sukcesu będzie czwarty, ale ma być bardziej uroczysty niż poprzednie, bo w tym roku obchodzone będzie też 15-lecie portalu dla kobiet obcasy.pl, które organizatorzy chcą uczcić bankietem. W Digital Studio Knowledge Village spotka się ćwierć tysiąca biznesswomen z całej Polski, właścicielki firm, prezeski i managerki na najwyższych stanowiskach. Nie zabraknie ludzi ze świata polityki, mediów i sportu. Motto przewodnie tegorocznego koktajlu to „Sprawcza siła kobiet drogą do sukcesu”, a program już tradycyjnie został podzielony na trzy części:

 

- nowe technologie w biznesie

- sprzedaż motywacja i cel - czy płeć ma tu znaczenie?

- profesjonalny wizerunek w biznesie - co w przypadku kobiet jest większym wyzwaniem niż dla mężczyzn, a może tylko nam się tak wydaje?

 

Tak, jak poprzednie trzy, ten czwarty Koktajl Kobiet Sukcesu będzie też na pewno sukcesem. Tym większą możemy mieć co do tego pewność, że organizatorzy dysponują już sporym doświadczeniem, znają też oczekiwania uczestniczek. Znamy na razie tylko ramowy program i pierwszych prelegentów, ale wkrótce powinno pojawić się na stronie wydarzenia więcej informacji. Można jednak nie czekając już teraz potwierdzić swój w nim udział! Patronatem medialnym Koktajl Kobiet Sukcesu objął, obok między innymi telewizji Polsat Cafe oraz portalu obcasy.pl, także magazyn przedsiębiorcy@eu.

 

więcej: www.koktajlkobietsukcesu.pl

 

IV Koktajl Kobiet Sukcesu

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu