administrator

  Zaproszenie na EIC Roadshow w Warszawie 7 maja !

więcej


Dzień informacyjny poświęcony działaniom podejmowanym w ramach powołanej z inicjatywy Komisji Europejskiej Europejskiej Rady ds. Innowacji organizuje w Warszawie Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Programów Badawczych UE działający przy Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN, ale jest to zaproszenie nie tylko dla naukowców, ale przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców, bo to oni mają być beneficjentami podejmowanych w ramach tego przedsięwzięcia działań. Choć program jest dopiero w fazie pilotażowej, dwa konkretne instrumenty finansowania zostały już przedsiębiorcom udostępnione.

 

Pierwsze z tych narzędzi PATHFINDER ma pomóc we wprowadzaniu przełomowych innowacji z laboratoriów na rynek, drugie, ACCELERATOR, w rozwijaniu tych pomysłów i wprowadzaniu ich na rynek przez małe przedsiębiorstwa, które jak już wspomniano mają być głównym beneficjentem tego programu.

 

Jak mają te narzędzia funkcjonować, tego dowiemy się od wysokiego szczebla przedstawicieli Komisji Europejskiej. Ramowy, identyczny w różnych krajach program spotkania informacyjnego jest do pobrania poniżej, ale organizatorzy zapewniają też podczas spotkania tłumaczenie na polski.

 

program (ang.)

 

więcej

 

wtorek 7 maja, godzina 10.30 - 15.30

Hotel Novotel Centrum (d. hotel Forum)

ul. Marszałkowska 94, gdzie to jest

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja, której należy dokonać na stronie punktu kontaktowego, w zakładce poświęconej wydarzeniu (wcześniej należy założyć sobie tam konto).

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu