administrator
20 maja Warszawa

Zapraszamy do Warszawskiego Domu Technika NOT !

więcej

Pierwsze z dwudziestu mających się odbyć w całej Polsce spotkań informacyjnych z cyklu „Prawo do przedsiębiorczości 2” już za nami. Ramowy plan wszystkich jest jednakowy, jednak warszawskie spotkanie, które odbędzie się u naszego klubowicza, w Warszawskim Domu Technika OT jest nieco uprzywilejowane, bo otworzą ją prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Małgorzata Oleszuk i dwóch wiceministrów, przedsiębiorczości i technologii, Marek Niedużak i finansów, Paweł Cybulski


Potem ponaddwugodzinna prezentacja konstytucji dla biznesu i uproszeń w prawie podatkowym. Oczywiście władza chce się pochwalić tym, co zrobiła, ale nie ma w tym nic złego, przedsiębiorcy chcą też to wiedzieć. I coś, co pewnie nie budzi ich entuzjazmu, pracownicze plany kapitałowe, ale co też ich interesuje. Potem krótka, zaledwie dwudziestominutowa sesja pytań i odpowiedzi oraz lunch. Ale czasu na zadawania pytań w rzeczywistości nie zabraknie, równolegle działać będzie strefa informacyjna, gdzie będzie można te pytania zadać ekspertom. Działać będzie nawet dłużej niż trwać będzie spotkanie i w ten sposób to nie lunch będzie ostatnim punktem programu.

 

program warszawskiej konferencji

 

poniedziałek 20 maja, godzina 11.00 – 14.00

Warszawski Dom Technika NOT, ul. Czackiego 4

sala A (Balowa) na III piętrze

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji online. (należy rozpocząć od wyboru daty i miejsca).

 

Listę i program wszystkich konferencji z cyklu Prawo do przedsiębiorczości 2 odnajdziecie tutaj.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu