administrator

  Patronat klubu

więcej


  www.konferencjapolonii.pl

 

 

 

W dniach 15-16 czerwca odbędzie się XXI edycja Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii, na którą zaprasza Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Fundacja Polonia Gospodarcza Świata. Obrady plenarne konferencji odbywać się będą w Centrum Konferencyjnym MS Mermaid w Warszawie i zostaną otwarte osobiście przez marszałka Województwa Mazowieckiego - Adama Struzika.

 

Tradycyjnie w ramach drugiego dnia konferencji, czyli 16 czerwca, zaprezentowane zostaną lokalne możliwości i potencjału eksportowy, w Skaryszewie pod Radomiem odbędzie się Polonijny Piknik Współpracy Gospodarczej, na którym w luźnej atmosferze polonijni przedsiębiorcy i przedsiębiorcy z Mazowsza nawiązywać będą nowe kontakty biznesowe i tworzyć powiązania kooperacyjne.

 

Udział w konferencji zapowiedzieli już między innymi polonijni przedsiębiorcy ze Stanów, Indonezji, Afryki Płd., Wietnamu, Indii, Belgii, Szwecji, Ukrainy, Bułgarii, Czech, Niemiec, Zambii, Rumunii, Włoch, Gruzji, Mołdawii, Paragwaju, Litwy, Białorusi i Łotwy - spodziewany jest udział  przedstawicieli z łącznie 30 krajów.

 

Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii to największe spotkanie skupiające polonijnych przedsiębiorców z całego świata, to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami środowisk gospodarczych Polonii ze wszystkich kontynentów oraz przedstawicielami krajowego biznesu.

 

Celem organizowanych od wielu lat kolejnych edycji Konferencji jest rozwijanie międzynarodowej współpracy gospodarczej osób polskiego pochodzenia oraz powiązań pomiędzy krajami ich osiedlenia a Macierzą.

 

A zanim podejmiecie decyzję, warto poczuć atmosferę panująca na Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii. Sporo jej przekazują krótkie filmy z zeszłorocznej jej edycji połączoną z wizytą w Toruniu, które można odnaleźć na YouTube. Obejrzyjcie część oficjalną z udziałem przedstawicieli rządu (kliknij tutaj), wystąpienie prezesa Związku Banków polskich (kliknij tutaj), uroczysty koncert (kliknij tutaj), bankiet kończący pierwszy dzień konferencji (kliknij tutaj) oraz wywiady z uczestnikami oraz gośćmi (kliknij tutaj).

 

Rejestracja na konferencję

 

www.konferencjapolonii.pl – zakładka rejestracja

 

 

Członkowie Klubu na hasło Klub Integracji Europejskiej otrzymają zniżkę i zapłacą tylko 450 złotych za udział w całej konferencji. Poza tym dla osób spoza Warszawy preferencyjne ceny noclegów w sieci hoteli Ibis!

 

Członkowie Klubu mogą też liczyć na promocyjne ceny za stoisko i promocję podczas Kongresu, będą one negocjowane indywidualnie, ale proszę się powołać na klub!

 

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z biurem organizacyjnym i przesyłania pytań mailem na adres biuro@fundacjapolonia.pl bądź zadawanie ich telefonicznie pod  numerem +48 22 398 88 50.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu