administrator

  Poranna kawa z ekspertem inna niż dotychczasowe !

więcej


Zaczniemy nietypowo od lunchu, które zjemy... po ciemku. Do restauracji wprowadzą nas kelnerzy, po ciemku z ich pomocą zajmiemy miejsca, a przed nami pojawi się na talerzu posiłek. Jedzenie po ciemku nie jest łatwe, znajdziemy się w jakby innym świecie. Świecie, w którym żyją niewidomi. Zarazem to, że nie możemy „jeść oczami” powoduje, że wyostrza się oprócz dotyku także nasz smak, jest to więc doświadczenie także pod tym względem wyjątkowe.

 

Dopiero jak zjemy, zapali się światło i rozpoczniemy merytoryczną część spotkania. Z naszym ekspertem, mecenas Małgorzatą Lewandowską porozmawiamy o odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki. Poruszymy zatem temat ważny, który powinien zainteresować każdego. Jak to wygląda w teorii, a jaka jest praktyka?

 

Different, restauracja w ciemności, została założona przez Fundację pomocy Rodzinie „Człowiek w potrzebie” i jest obsługiwana przez niewidomych kelnerów. Mamy tu więc do czynienia z tym, co nazywamy przedsiębiorczością społeczną, łączącą biznes z celami społecznymi. Restauracja jest jednym z członków naszego klubu, członków, z których jesteśmy szczególnie dumni.

 

Uwaga, restauracja Different mieści się na drugim piętrze wieżowca Millennium Plaza, obok Niewidzialnej Wystawy. Wjeżdżamy windą i spotykamy się przed wejściem do restauracji o 9.45. O 10.00 wprowadzą nas do środka na salę kelnerzy i dlatego wymagamy punktualności!

 

Środa 23 października, godzina 9.45

Different, restauracja w ciemności

Millenium Plaza, II piętro

Aleje Jerozolimskie 123a, gdzie to jest 

 

Udział tylko dla członków klubu, jest on bezpłatny, prosimy jednak o potwierdzenie obecności: rsvp@kie.biz.plLiczba miejsc jest ograniczona do 50, kto pierwszy ten lepszy!

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu