administrator

  zaproszenie od klubowicza

więcej


  Aby obejrzeć nagranie z zaproszeniem kliknij tutaj.


 

Na Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca zaprasza nas jej współorganizator, klubowicz, Akademia Tańca RELIESE. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się ona w Hotelu OSSA**** Conference & SPA k. Rawy Mazowieckiej. Bezpłatny dla członków klubu jest nie tylko udział w gali, ale i udział w afterparty, gdzie dla gości grać będzie jeden z najlepszych DJ-ów w Polsce, znany nam także z naszych klubowych spotkań Thomas Martin.

 

Zachęcamy też do skorzystania z noclegu i zostania na Mistrzostwach Świata w Tańcu Nowoczesnym, które odbędą się tam następnego dnia. Koszt dwuosobowego pokoju ze śniadaniem to w promocyjnej cenie 350 złotych. Cena obejmuje także wejście na widownie podczas mistrzostw świata oraz możliwość skorzystania ze strefy saun i basenów, a więc na pewno warto.

 

Więcej informacji o gali na stronie www.pft.org.pl/gm.

 

Potwierdzenie obecności należy przesłać mailem na adres  booking@reliese.pl do 24 listopada. Osoby, które zechcą skorzystać z noclegu prosimy o zamówienie pokoju w mailu potwierdzającym z podaniem imion i nazwisk gości. Jest to równoznaczne z obowiązkiem zapłaty po przybyciu do hotelu.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu